Pán Blaha je správny komunista!

Autor: Adam Sipos | 8.8.2014 o 20:42 | (upravené 19.9.2014 o 9:41) Karma článku: 17,74 | Prečítané:  5453x

Poslanec Ľuboš Blaha je známy tým, že sa netají svojím komunistickým zmýšľaním. Nie je na tom nič zlé. Je sympatické, že s tým nemá problém a nemusí svoje zmýšľanie skrývať tak, ako to robí jeho predseda strany.

Blaha je v pohode

Niekoľko dní dozadu sme si mohli pozrieť vyjadrenie pána Blahu k festivalu Pohoda. Pohodu označil za americký a imperialistický festival, ktorý navštevujú feťáci. Keď som si prečítal celé vyjadrenie poslanca Blahu k festivalu Pohoda, tak som musel niečo napísať. Rozumiem, že ak by bolo podľa Blahu, tak festival Pohoda je zrušený. Názory podobne zmýšľajúcich ľudí mi nejdú do hlavy a neviem ich pochopiť.

Čoho sa zastáva Ľuboš Blaha?

Na demokracii je pekné to, že pán Blaha si nemusel kúpiť lístok a nebol prinútený stráviť svoj čas na festivale Pohoda. Na druhej strane sa Blaha zastáva režimu, kde ste museli a boli ste prinútený cvičiť na spartakiáde alebo ste museli mávať na 1. mája v uliciach. Ak ste odmietli, tak ste mali problém a boli ste zapísaný na listinu „odporcov“. Následne vypočúvali vašu rodinu a boli ste obmedzovaný. Áno, tie časy som nezažil, ale svedectvá ľudí hovoria za všetko. Toto háji Ľuboš Blaha. Život bez slobody a život prežitý so slovíčkom „musíš“. Nie pán Blaha, našťastie dnes už nemusíme. Nemusíme šaškovať na spartakiáde a nemusíme mávať v uliciach na 1.mája. Dnes už nemusíme slepo poslúchať jeden názor, tak akoby ste boli veľmi radi, keby to tak bolo. Ak sa vám nepáči festival Pohoda, tak tam nemusíte ísť a môžete si maximálne povedať svoj názor, ktorý ste si povedali a tak je to správne. Nesprávne však je to, že sa zastávate režimu, ktorý zavraždil viac ľudí ako nacizmus.

Komunizmus je potrebné zakázať

Obrovskou chybou po revolúcii u nás, ale aj po rozpade ZSSR bolo to, že sa komunizmus ako ideológia nezakázal presne tak, ako nacizmus. Krvilačný a zvrátený režim, ktorý mučil ľudí a následne vraždil predsa nemôže byť povolený. Nacizmus mal menej obetí než komunizmus a zakázaný je. Veľmi veľa silných komunistov len prezlieklo kabáty a prekonvertovali do demokratickej politiky, kde uplatňujú svoje svinstvá. Takže Ľuboš Blaha sa zastáva totality a vrahov. Nepáči sa mi to a nemalo by sa to páčiť každému normálne zmýšľajúcemu človeku.

Hold Milade Horákovej         

Ak by som napísal nejakú kritiku na váš ospevovaný režim, tak by som pravdepodobne za tento článok pred 30 rokmi skončil vo väzení a prinajmenšom by som bol mučený. Už by som sa nemohol dostať na vysokú školu a môj pracovný postup v robote by bol nemožný. Môj život by sa skončil. A presne takto sa skončil aj pre milióny iných ľudí. Hlavne pre tých, ktorí boli zabití pri vykonštruovaných procesoch. Pán Blaha dokážete sa pozrieť do očí pozostalým Milade Horákovej? Pretože ja by som sa nedokázal, keď hájite tie zverstvá o ktorých aj píšete. Najlepšie na tom, je to, že tento hrozný režim o ktorom píšete a hovoríte vám nebráni aj napriek všetkým tým vraždám k tomu, aby ste publikovali a prezentovali vaše komunistické žvásty. Irónia osudu je tá, že vami prezentovaný režim by ma  cenzúroval a posielal do väzenia. Pán Blaha, užite si demokraciu, ako len môžete, pretože my za ňu budeme bojovať stále. Držím palce organizátorom festivalu Pohoda!

 

Ak sa Vámm článok páčil, tak môžete zaň zahlasovať na Vybrali.sme

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S Dankom vraj poslanci SNS nehovorili, koaličná rada bude v piatok

Predseda SNS vraj esemeskou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.

DOMOV

Soták nie je jediným podnikateľom, ktorý zachraňoval politikov

Podnikateľ sa k školstvu vyjadrovať nechce.

KOMENTÁRE

Spotený Plavčan, Kysučan v maskáčoch. To je výsmech

Pričasto sa na úvod diskusie dozvieme, že niekto ráčkuje.


Už ste čítali?